Нагородження переможців І етапу спартакіади людей з інвалідністю

Нагородження переможців І етапу спартакіади людей з інвалідністю

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Вчора у НВК «Миртюківський  спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад»  пройшов ІІ етап XVIII-ої районної спартакіади людей з інвалідністю і церемонія нагородження переможців І етапу.

Нагородження почалося з підняття Прапору України і виконання  гімну всіма присутніми. Від імені керівника РДА Зубрицького, з промовою виступила заступник керівника РДА Оксана Мелень.

Переможці І етапу: 

 В категорії шашки (чоловіки) місця розприділені наступним чином: І місце - Василь Пятківський, ІІ місце – Іван Вінців, ІІІ місце – Василь Воротняк.

 У змаганнях з шахів чоловіки посіли наступні місця: І місце – Василь Воротняк, ІІ місце – Мирослав Сирватка, ІІІ місце – Іван Приходько. 

В категорії шашки (жінки) І місце здобула Інна Павляк, ІІ місце –Оксана Хар та ІІІ місце –Віра Швабик.

У змаганнях з шахів серед жінок І місце здобула – Любов Рехман, ІІ місце – Іванна Кухтій та ІІІ місце - Ярина Маргальхтій. 

Після завершення нагородження, відбувся ІІ етап змагань - перегони на візочках, біг на коротку дистанцію, метання дротиків дартс, стрибки в довжину .

Переможців районної спартакіади нагородили ... грамотами райдержадміністрації.

Читайте також: День села у Зарічному

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 спартакіада Миртюки нагородження грамоти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі