Стриянину грозить арешт за ухиляння від громадської роботи

Стриянину грозить арешт за ухиляння від громадської роботи

Процесуальне керівництво Стрийської місцевої прокуратури завершило досудове розслідування щодо звинувачення 20-літнього стриянина, у скоєні злочину , передбаченого  ч 2 ст 389 ККУ (ухилення засудженого від відбування покарання у виді громадських робіт).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

У лютому 2018 року вироком Стрийського міськрайонного суду порушнику призначили покарання - 200 годин громадських робіт. 

Праворорушник був ознайомлений з вироком суду, попереджений про кримінальну відповідальність за ухиляння, але все таки ухилився від відбування покарання.

Стрийський МРВ з питань пробації провів з хлопчиною роз’яснювальну роботу, але все ж спеціально не приходив на реєстрації, та навіть після письмових попереджень, ухилявся від  виконання покарання.

У нього не допрацьовані 102 години громадських робіт, з яких без поважних причин 78 годин і 24 години у зв"язку з хворобою.

Поліція нагадує , що кримінальна відповідальність починається у таких випадках, якщо протягом місяця не прийти на громадські роботи без поважних причин більше двох разів.

У Стрийський міськрайонний суд скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні.

За вчинення інкримінованого злочину стриянину грозить до 6 місяців арешту.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 стриянин громадськіроботи порушник арешт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі