На Стрийщині ніяк не можуть завершити облаштування спортмайданчиків

На Стрийщині ніяк не можуть завершити облаштування спортмайданчиків

Постійна комісія з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради спільно з представником Управління фізичної культури та спорту ОДА Вадимом Климович побувала в кількох місцях, де ще не завершені роботи по облаштуванню спортивних майданчиків зі штучним (наливним) покриттям, які мали завершитися ще у 2017  (!) році.

У с. Грабовець Стрийського району футбольне поле не засипане піском і гранулятом (які знаходяться під відкритим небом поруч з майданчиком), не встановлене обладнання (мініфутбольні ворота).

У Моршині на футбольному полі зі штучним покриттям дренажна система не справляється з відведенням води, не укладене наливне покриття на бігові доріжки.

Як виявилось, у цих випадках роботу виконувала підрядна організація  ТзОВ «Еліт спорт груп», яка неякісно виконала обласну і державну програму.

Керівники ОТГ, міської та сільської рад намагаються контактувати з підрядною організацією, на що остання не реагує належним чином.

Як зазначив голова постійної комісії Петро Жукровський, якщо такі випадки і надалі будуть продовжуватися, то робочі зустрічі із замовниками і підрядниками доведеться проводити з присутністю поліції.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта спорт спортивнімайданчики Грабовець Моршин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі