Любомир Кащук провів нараду з керівниками місцевих рад Стрийщини

Любомир Кащук провів нараду з керівниками місцевих рад Стрийщини

Про це повідомляє Стрийська РДА.

У п"ятницю. 17 серпня під керівництвом першого замголови Стрийської РДА Любомира Кащука відбулась нарада, на якій були присутні керівник апарату РДА Юрій Вільшинський і керівники місцевих рад Стрийщини. На порядку денному обговорили ряд важливих актуальних питань.

Керівник управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Галина Чорна підняла питання благоустрою територій до Дня Незалежності України, підготовки запитів на фінансування у 2019 році природоохоронних заходів, коригування тарифів на вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району.

Керівник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Лесів говорив про серйозну необхідність організації заходів щодо скошування борщівника Сосновського, про державну підтримку за збереження молодняка ВРХ ,  використання земель громадських пасовищ та недопускати спалювати стерню у подвірних господарствах. 

Керівник Стрийської районної державної лікарні ветеринарної медицини Роман Гаразд розповів, як проходить  ідентифікація молодняка ВРХ.

Керівник Народного дому м. Стрия Андрій білик повідомив керівникам місцевих рад програму святкування і заходів присвячених 27 річниці Незалежності України.

Любомир Кащук на завершення зазначив, щоб всі віднеслись відповідально до піднятих на нараді питань, і організували відповідну роботу на підпорядкованих територіях.

Читайте також: На Стрийщині ніяк не можуть завершити облаштування спортмайданчиків

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 нарада СтрийськаРДА благоустрій борщівникСосновського
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі