Голова РДА Василь Зубрицький взяв участь в обговорені Стратегії розвитку Львівщини

Голова РДА Василь Зубрицький взяв участь в обговорені Стратегії розвитку Львівщини
Голова РДА Василь Зубрицький взяв участь в обговорені Стратегії розвитку Львівщини, фото-1

Про це по відомляє Стрийська РДА.

Сьогодні стартувало обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року, яке відкрили керівник Львівської ОДА Олег Синютка і голова Львівської облради Олександр Ганущишин. Участь в обговоренні взяв також і керівник Стрийської РДА - Василь Зубрицький.

Синютка зазначив, що зараз головним є те, щоб суспільство і влада змінили спосіб мислення, що за останні роки зроблено великий крок вперед. Що у нас є сильна армія, яка за тисячу кілометрів від Галичини оберігає і боронить українські землі. Також на сьогодні є невеличкий приріст економіки. 3 роки назад був час безробіття, занепаду  і відчуття безвиходдя. Керівник РДА наголосив ,що перед службовцями є виклик - довести суспільству, що можна будувати щасливе життя вдома, а не тільки за кордоном. Дуже важливою є освіта. І найскладнішим залишається питання, чи зможе влада і счуспільство разом співпрацювати,  вибудувати єдиний план розвитку Львівщини.

Олег Синютка звернувся до присутніх, кажучи,  що зібрались всі з різними поглядами і думками, щоб говорили, які майбутні кроки на наступні роки повинна робити влада, а також пропонувати свої ідеї, плани, бути активними, і навіть критичними. 

Відтак, опісля урочистого відкриття, відбудеться презентація проекту Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року - експертна дискусія «Реалізація Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Досягнення та перспективи».

Зазначимо, Стратегія має на меті збалансований регіональний розвиток Львівської області, відповідно – підвищення якості життя та добробуту населення.

Читайте також: Стрийщина запрошує на урочисте святкування 27-річниці Незалежності України

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 політика Стратегіярозвитку Львівськаобласть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі