У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам

У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам
У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам, фото-1 У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам, фото-2 У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам, фото-3 У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам, фото-4 У Стрию придбали квартиру дітям- сиротам, фото-5

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Вчора, 22 серпня, керівник Стрийської РДА Василь Зубрицький вручив ключі від житла дітям-сиротам, жителям Стрийського району Олександру та Івану Заліщукам. Квартиру куплено за гроші державного бюджету та бюджету Стрийської райради. Вартість квартири- 831 тисяча гривень, з яких 694200 грн -  субвенція з держбюджету, 137240 - гроші з районного бюджету.

Вручаючи хлопцям ключі і сертифікат на житло, Зубрицький зазначив, що у непростий для держави час, вона все одно дбає про дітей - сиріт чи позбавлених батьківського піклування. 

Брати Заліщуки отримали квартиру площею 75,5 м2 , у п"ятиповерхівці Стрия, у якій зроблений сучасний ремонт і є всі необхідні умови для проживання.

Також привітати дітей з важливою для них подією прийшли представники райдержадміністрації, районної ради та служби у справах дітей РДА.

Фото: Стрийська РДА.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 діти-сироти купівляжитла Стрийськийрайон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі