Керівник Стрийської РДА провів нараду щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів

Керівник Стрийської РДА провів нараду щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Керівник Стрийської РДА провів нараду щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, фото-1

Вчора, 22 серпня, Василь Зубрицький провів нараду з головними розпорядниками бюджетних коштів Стрийщини, на якій була присутня начальник фінуправління Наталія Мельник і головні бугалтери установ. На нараді підняли питання економного і раціонального використання бюджетних грошей на утримання бюджетних установ до кінця 2018 року.  В результаті наради Зубрицький акцентував увагу на тому, щоб економити і контролювати бюджетні гроші, так як є труднощі при виконанні районного бюджету.

«Основне наше завдання – це ефективне витрачання бюджетних коштів, яке полягає в забезпеченні першочергової проплати по захищених статтях витрат, а саме: виплати заробітної плати, проплати за продукти харчування, медикаменти та спожиті енергоносії», - зазначив керівник Стрийщини.

. Під час наради також окреслено основні напрямки першочергового витрачання бюджетних коштів. Вкінці засідання Василь Зубрицький дав вказівку керівникам установ скоротити не першочергові витрати, необов’язкові надбавки, економно використовувати кошти на енергоносії.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 бюджетстрийщини економія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі