З Днем Незалежності тебе, Україно!

З Днем Незалежності тебе, Україно!

Сьогодні День Незалежності України відзначається по всій країні. Вітання з Днем незалежності України завжди з легким присмаком суму, адже століттями тривала боротьба за незалежність, суверенність кордонів і право на самоідентичність мови та культури. Тому 24 серпня прийнято згадувати героїв нації, які своїм внеском зробили Україну такою, яка вона є сьогодні.

Хоча українці завжди мали свою мову та культуру, вони рідко мали свою незалежну національну державу. Впродовж століть вони були підвладні Росії, Польщі, Туреччині та іншим іноземним державам.

Здобуття власної держави розпочалося дуже задовго до проголошення незалежності у 1991 році. Розпочинати можна з часів Київської Русі, Гетьманщини, проголошення незалежності УНР у 18-му році... Також варто врахувати визвольний рух, протести, підпілля під час СРСР. Тож Незалежність не далася нам без крові, як це іноді говорять. 

Тож українці! Пам"ятайте ціну  нашій Незалежності, любіть Україну, будуйте ЇЇ!

З нагоди річниці Незалежності України  245.com.ua  бажає вам міцного здоров’я,  родинного щастя, мирного неба, взаєморозуміння, злагоди, хай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом, новими здобутками, а добрі справи примножать славу рідної України.

Слава Україні!

З Днем Незалежності тебе, Україно!, фото-1 З Днем Незалежності тебе, Україно!, фото-2 З Днем Незалежності тебе, Україно!, фото-3 З Днем Незалежності тебе, Україно!, фото-4 З Днем Незалежності тебе, Україно!, фото-5
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ДеньНезалежності Україна 24серпня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі