Станківську школу обладнали комп"ютерною технікою

Станківську школу обладнали комп"ютерною технікою

Про це повідомляє відділ освіти Стрийської РДА.

Згідно з мікропроектом "Створення сучасного інформаційного простору у НВК "Станківський ЗНЗ І -ІІІ ст. - ДНЗ" по вул. С. Стрільців, 24 в с. Станків Стрийського району Львівської області, як запорука ефективного розвитку громади села (придбання обладнання для кабінету ІКТ)" , у школі встановили сучасний комплекс мультимедійного, акустичного обладнання та програмного забезпечення для ефективного вивчення іноземних мов та створення умов комунікативного середовища з урахуванням індивідуальних потреб учнів під час уроку.

Метою даного проекту є створення найкращих умов для учнів для вивчення іноземних мов.

 Цей проект допоможе учителеві підходити до викладання іноземної мови з урахуванням індивідуальних особливостей та можливостей учня. Спеціально розроблені програми дозволять кожному учневі виконувати окремі завдання різних рівнів володіння мовою. Учні зможуть робити звукозаписи своєї мови, розуміти свої помилки та виправляти їх. Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність учбового процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитись мовного бар’єру у спілкуванні. 

Даний проект також відповідає концепції “Нової української школи”, в якій велика увага приділяється вивченню та вільному володінню іноземними мовами і сприятиме освоєнню навичок аудіювання на уроках, оскільки при складанні ЗНО з англійської мови включені завдань з аудіювання, тобто сприймання інформації на слух.

https://osvitastryirda.org/index.php/2675-zavershylasia-realizatsiia-mikroproektu
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта Станків обладнання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі