Педагоги Стрийщини провели робочу зустріч

Педагоги Стрийщини провели робочу зустріч

Про це повідомляє відділ освіти Стрийщини.

20-23 серпня, на базі шкіл Стрийщини було проведено зустрічі вчителів всіх предметів, де керівники методоб’єднань і методисти підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік. Обговорювали здобудки в олімпіадах і конкурсах, і Стрийщина має чим похвалитись. Також обговорили результати державних підсумкових атестацій і ЗНО. 

Керівники проблемних семінарів, динамічних груп розповіли про роботу метоб’єднань, кращі вчителі ділились досвідом з колегами з впровадженням інформаційно- комунікаційних технологій у навчально-виховний процес і роботу з обдарованими дітьми.

Традиційно вчителі "Захисту Вітчизни" взяли участь у п’ятиденних зборах, було обговорено і затверджено план роботи на 2018-2019 рік.

 Методисти РМК ознайомили педагогів з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році та розповіли про особливості роботи проблемних семінарів у наступному навчальному році.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта зустрічвчителів підсумкироботи планроботи2018-2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі