У Яворові урочисто зустріли "королівську бригаду", яка повернулась з АТО

У Яворові урочисто зустріли "королівську бригаду", яка повернулась з АТО

Сьогодні, 29 серпня, до Яворова повернулись на ротацію з АТО військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, де вони пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до площі Ринок. Протягом хотьби солдатів вітали квітами, прапорами рідні,  волонтери, жителі і гості міста. До зустрічі бригади приєдналися представники влади Львова і Яворівщини. Воїни несли портрети загиблих на війні побратимів та вшанували пам"ять про них хвилиною мовчання. 

«Перше і, мабуть, найголовніше – від двох з половиною мільйонної Львівщини дякую вам, що ви повернулися додому живими. Це велике щастя, коли дитина знову бачить тата, який повернувся додому. Ми заплатили за війну дуже велику ціну. 291 воїн повернувся додому навічно Героєм. З них – практично половина – це бійці Королівської 24-ої бригади. Я переконаний, що коли у травні-червні 2014 року ви їхали на Схід – це була зовсім інша бригада, зовсім інші воїни, ніж ті, яких ми маємо велику честь зустрічати сьогодні на Яворівщині. Три з половиною роки не пройшли даремно. Ця війна змінила нас. Ця війна дала нам відчуття свободи, незалежності. Я переконаний, що відчуття незалежності і та довіра, яка сьогодні є у війська – це, мабуть, найголовніше. Сьогодні вам і нам є що захищати. Держава змінюється – важко і з великими потугами. Ми сьогодні захищаємо не лише землю, родину і державу, але й те, що суспільство крок за кроком рухається уперед», - звернувся до військових голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Королівська» бригада звільняла Слов'янськ, Червоний лиман, Сіверськ, Лисичанськ, Лутугине та інші міста та села Східної України. Хлопці прикривали з флангів знамениту 80-ту бригаду, яка вела запеклі бої за Луганський аеропорт. Тільки за останні кілька місяців бійці 24-х бригади звільнили від окупантів два населених пункти.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 24механізованабригада ротація воїни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі