Засідання комісії у Стрийській РДА щодо сприяння забезпечення реалізації прав дитини

Засідання комісії у Стрийській РДА  щодо сприяння забезпечення реалізації прав дитини

Вчора у Стрийській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом Оксани Мелень , на якій обговорювали ряд важливих питань, як посприяти на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. 

А саме: про стан виконання батьківських обов’язків; про місце перебування та навчання дітей; про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти; про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав матері/батька відносно неповнолітніх дітей; розгляд листа комунального закладу ЛОР «Будинок дитини №2» про перевід малолітньої дитини; про розв’язання спору щодо участі у вихованні дитини; затвердження  індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Учасники комісії вислухали громадян, які пояснили причини і мету звернення до органу опіки і піклування. Під час обговорення питань, комісія ознайомила заявників із нормами чинного законодавства і прийняли конкретні рішення щодо розв"язання порушених проблем.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі