Діти учасників АТО отримали допомогу - шкільні рюкзаки і канцтовари

Діти учасників АТО отримали допомогу - шкільні рюкзаки і канцтовари

Сьогодні, 30 серпня, у приміщенні ЛОДА відбулась акція «Підготуй дитину Героя до школи». У межах заходу 50 дітей учасників АТО, які підуть цьогоріч до першого класу, отримали рюкзаки із канцтоварами.

«Ми продовжуємо роботу із сім’ями учасників АТО та ООС. І дуже важливою сьогодні є підтримка дітей наших Героїв. Відтак, напередодні навчального року, за ініціативи благодійного фонду та підтримки Львівської обласної державної адміністрації нам вдалось організувати таку акцію та вручити ранці та канцелярське приладдя школярам-дітям учасників АТО. Ще одним бонусом для малечі стане перегляд мультфільму у Львівському кіноцентрі», - сказала директор департаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк.  

Організатор акції - директор благодійного фонду Уляна Кузик, таку акцію на Львівщині проводять вперше. Рюкзаки закупили за кошти, які виграли на мікропроект в ЛОДА, а кацелярію купили за гроші благодійників.

Зазначено, що громадська організація «Благодійний Фонд Уляни Кузик» стала одним із переможців конкурсу для громадських організацій, який відбувається в межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі