Завершився фотоконкурс «Мій домашній улюбленець»

Завершився фотоконкурс «Мій домашній улюбленець»

Сьогодні 31 серпня закінчився фотоконкурс «Мій домашній улюбленець». Нагадаємо, це спеціальний проект сайту міста Стрия, який тривав на протязі серпня. Участь в конкурсі приймало 12 учасників.

Майже весь час лідирували 2 учасники: Айдар (німецька вівчарка, 8 місяців) і Стік (шотландська висловуха, 6 місяців). В останній день голосування між їхніми прихильниками розгорілась справжня війна і вони віддавали і віддавали свої голоси на сторінці голосування. І не дарма! Саме ці двоє учасників і перемогли. І не просто перемогли, а обоє зайняли перше місце, набравши однакову кількість голосів: по 130.

Друге місце зайняв також кіт шотландської висловухої породи Бос. Йому всього 2 місяці.

А третє місце зайняла собака Єва (сибірський хаскі), їй 2 роки і 10 місяців.

Переможці сьогодні завітали до нашої редакції і отримали цінні призи: грошові сертифікати від головного спонсора нашого фотопроекту ветаптеки «Домашні улюбленці». А призи дійсно цінні: 1-е місце – 2 сертифікати по 1000 гривень, 2-ге місце – сертифікат на 700 гривень і 3-є місце – сертифікат на 300 гривень. Також переможці отримали сувенірні подарунки від організатора: сайту міста Стрия 245.

Ми вітаємо переможців та бажаємо їхнім домашнім улюбленцям і надалі радувати своїх господарів.

А стриянам дякуємо, що активно голосували за учасників конкурсу. Це тільки перший фотоконкурс такого формату і вже незабаром очікуйте на інші конкурси з морем призів та позитивного настрою.

245 новини Стрия Стрийські новини Стрий фотоконкурс домашні улюбленці домашні звірі ветаптека
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі