Сьогодні - День знань!

Сьогодні - День знань!

Перше вересня - традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року. Прийнято в цей день дарувати квіти своїм вчителям. У середніх спеціальних та вищих навчальних закладах, як правило, обходиться без лінійок або влаштовують лінійки лише для першого курсу. У школах проводиться перший святковий урок, який щороку має різні теми, після якого зазвичай вирішуються організаційні питання — іноді видача підручників, для першокласників визначають місця за партами, і на цьому навчальний день закінчується.

Цьогоріч вирішено перший урок для школярів зробити патріотичним, щоб прививати любов до своєї держави - для перших класів, і для старших класів - щоб привити усвідомлення патріотизму, своєї вагомості, важливості у нашій неньці Україні.

 1 вересня з давніх-давен - не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято - День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни. 

Сайт 245.com.ua вітає вчителів ,учнів та батьків з початком нового навчального року, та бажає терпіння, наснаги, легкості, сили у ваших починаннях і праці!

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Деньзнань 1вересня вітання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі