У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці

У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці

Кожного року у П'ятничанах відбувається проща, яка є особливою подією в житті парафії і залишає чудові враження у парафіян. Цього року, проща розпочалась ще 27 серпня, де на вечірній о. Олександр Ройко провів реколекційні науки. Потім всі прочани пішли до каплички, де їх вже очікували священники, та приступили до Сповіді. Опісля відбулась нічна Служба Божа, після якої молодь села поставила надзвичайно гарний духовний концерт.

В день Успіння Пресвятої Богородиці біля каплички розпочалась Утреня, і незважаючи на дощ, люди йшли і йшли. Під час Акафісту до Богородиці вже все подвір’я біля каплички було заповнено людьми. У супроводі чудового хорового співу розпочалася Свята Божественна Літургія, очолена о. Василем Гузієм. У часі Літургії учасники прощі уважно слухали проповідь отця Володимира Саса про життя Богородиці і що її перехід з земного життя до небесного є для нас запевненням, що життя тут не закінчується. Знову ж маємо можливість просити Марію про супровід до Царства Небесного.

Біля кринички – цілющого джерела відбулося Велике Водосвяття. 

Парох села о.Віталій Гулич сердечно подякував усім, хто приєднався до проведення цього радісного і величного свята. Фото: відділ культури стрийської РДА.

У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-1 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-2 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-3 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-4 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-5 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-6 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-7 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-8 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-9 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-10 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-11 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-12 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-13 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-14 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-15 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-16 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-17 У П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці , фото-18
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 проща П'ятничани УспінняпресвятоїБогородиці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі