Керівник Стрийської РДА провів нараду щодо питань АТОвців

Керівник  Стрийської РДА провів нараду щодо питань АТОвців

Василь Зубрицький провів нараду з робітниками соціальної сфери, які відповідають за комунікацію з демобілізованими учасниками АТО та сім’ями загиблих.

«Учасники антитерористичної операції, завдяки яким в нашому краю мирне небо, - це особлива категорія громадян і їм належна особлива увага влади. Тому працівники соціальної сфери закріплені за кожним з них для налагодження їхнього мирного життя та надання всебічної допомоги у вирішенні проблемних питань», - наголосив у своєму виступі Василь Зубрицький.

В процесі наради підняли питання соціальних гарантій учасників бойових дій АТО (ООС), медичного обслуговування та забезпечення медикаментами, залучення учасників антитерористичної операції до пілотного проекту «Рука допомоги», про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО, надання грошової допомоги з коштів Районної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей.  

Нагадаємо, Стрийська РДА виділила кошти учасникам АТО.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 нарада СтрийськаРДА керівникРДА учасникиАТО,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі