Керівництво Стрийщини стурбоване екологічною проблемою, яку створює "Галичина Захід"

Керівництво Стрийщини стурбоване екологічною проблемою, яку створює "Галичина Захід"

31 серпня керівник Стрийської РДА зустрівся з гендиректором ТЗоВ "Галичина Захід" Йохансеном Мортеном Холмом і його першим заступником Андрієм Таламою з участю Любомира Кащука і депутата Стрийської райради Любомира Олійника.

Обговорювали питання впровадження на ТЗоВ "Галичина Захід" нових екологічних технологій , для того щоб не забруднювати навколишнє середовище. Василь Зубрицький висловив занепокоєння керівництву підприємства що стосується екологічної проблеми, яка непокоїть жителів сіл, які знаходяться близько до "Галичина Захід", а саме забруднення повітря і поверхневих вод.

Керівник РДА також підняв питання підвищення зарплати на підприємстві, і з повагою відноситись до працівників. Учасники зустрічі обговорювали шляхи вирішення проблемних питань, де Зубрицький запропонував керівництву "Галичина Захід" опрацювати підняті на даній зустрічі питання з інвесторами та підготувати комплекс заходів щодо виходу із ситуації.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ТЗов"Галичина Захід" екологія зарплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі