У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги"

У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги"

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Вчора, 2 серпня , у Волі Задеревацькій Стрийського району відбувся концерт районного фестивалю патріотичної пісні "Пісні премоги". Цьогорічний фестиваль присвячений 76-їй річниці створення УПА і Оксані Бандері, яка зробила чималий внесок у борьбі за незалежність України, 100-річчя від дня народження її відзначатимуть цього року.

Місцем проведення обрали Волю Задеревацьку тому, що тут у певний час жила  сім’я Бандерів. Учасників заходу благословив місцевий священник Володимир Яворський. З вітанням такеож звернулась до учасників фестивалю і заступник керівника Стрийської РДА Оксана Мелень. Вона зазначила, що на землях Стрийщини процвітає християнська мораль і дух українства, серед учасників Героїв національно-визвольної боротьби чимале місце належить жителям, представникам Стрийського району, як  колись, так і зараз - новітні Герої АТО. Фестиваль присвячений синам і донькам України, які віддали волю, життя за ЇЇ незалежність.

 Квітами та хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Степана Бандери, Оксани Бандери та всіх учасників національно-визвольної боротьби.

У гала-концерті взяли участь Муніципальний чоловічий хор «Каменяр» Стрийського району, колективи та окремі виконавці Народних домів Стрийщини, Лисятицької, Дашавської та Братківської шкіл мистецтв.

Вкінці заходу, голова сільради Волі Задеревацької Руслан Хомин звернувся до учасників з подякою та побажанням мирного неба, а також прославляти Стрийщину далеко за її межами.

Керівник відділу культури Людмила Курилишин і Оксана Мелень вручили подарунки переможцям.

Нагадаємо, у П'ятничанах відбулась проща до каплиці чудотворного об’явлення Пресвятої Богородиці.

Фото: Стрийська РДА.

У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-1 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-2 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-3 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-4 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-5 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-6 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-7 У Волі Задеревацькій відбувся фестиваль патріотичної пісні "Пісні перемоги", фото-8
Коментарі