У Львові відбудеться християнський фестиваль "Вітер-На-Дії"

У Львові відбудеться християнський фестиваль "Вітер-На-Дії"

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

16 вересня в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (УКУ) пройде Всеукраїнський молодіжний християнський фестиваль "Вітер На-Дії", на який запрошують молодь, яка хоче духовних змін і розвитку.

Розпочнеться фестиваль Літургією у  Святої Софії-Премудрості Божої, яку відправлятиме владика Петро (Лоза). Закінчиться великим  вечірнім концертом , на якому будуть виступати гурти" Popry Vse", "Беz Обмежень" та "Kerygma Project".

На території Центру діятимуть тематичні майданчики: духовний, інтелектуальний, мистецький та спортивний, і кожен з них матиме свої особливості.

Духовний майданчик показуватиме молоді різноманітність молитовних традицій, подивитись, ким є богопосвячені особи, як вони живуть, моляться і взаємодіють з суспільством. Також цей майданчик має на меті допомогти учасникам знайти свою особисту тишу серед шуму міста. Він діятиме на трьох основних локаціях: у Храмі Софії-Премудрості Божої (Молитва Прослави, Ісусова молитва, Молитва Тезе, християнська медитація, молитва Псалмами), Конференц-залі (конференції, презентація книжки «Просто християнство») та Дерев’яній церкві «Блаженних мучеників» (місце тиші, духовних розмов та сповіді).

На інтелектуальному майданчику учасники зможуть вести дискусії, які стосуються політики, підприємництва, волонтерства, освіти, подорожей, сучасного життя молоді в соцмережах, можливостей для самореалізації молоді в Україні та інші. Тут учасникам пропонують 10 панелей та 40 спікерів.

На мистецькому майданчику відбуватимуться різні майстер-класи. Під час фестивалю працюватимуть денна та вечірня сцени. На денній можна буде переглянути вистави студентського театру «САД» і сучасного молодіжного театру «GLORIA», а на вечірній — концерт за участі гуртів «Popry Vse», «Беz Обмежень» і «Kerygma Project», а також свідчення військового капелана отця Андрія Зелінського та розіграш путівки на Світовий День Молоді у ПАНАМІ.

Для участі у всіх заходах фестивалю необхідно зареєструватись тут.

У Львові відбудеться християнський фестиваль "Вітер-На-Дії", фото-1
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 фестивальвітернадії ВітерНаДії 16вересня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі