Учаснику "Рука допомоги" зі Стрийщини вручили подяку та подарунки

Учаснику "Рука допомоги" зі Стрийщини вручили подяку та подарунки

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Керівник Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк разом з директором Стрийського МРЦЗ Романою Вишньовською відвідали с. Ярушичі, де зустрілися з учасником пілотного проекту Проекту "Рука допомоги" Василем Смеркло. 

Підприємець початківець цьогоріч весною захистив на комісії свій бізнес-план і скористався безвідсотковою фінансовою допомогою, що надається у розмірі до 70 тис. 480 грн на закупівлю обладнання та матеріалів членам малозабезпечених родин і вимушеним переселенцям, котрі прагнуть позбутися бідності та повернутися до трудової активності шляхом започаткування власного бізнесу. Пан Василь за гроші програми купив бензонокосарку і вже три місяці займається виготовленням очеретяних плит.

Василь Барилюк подякував підприємцю за те, що вибрав незвичайний і перспективний бізнес, а Стрийський ЦЗ вручив подяку і цінний подарунок, який йому згодиться у господарстві.

Підприємець в свою чергу подякував гостям за вітання і подарунок, і розповів про переваги очеретяних плит, показав свою майстерню, пояснив процес виготовлення екологічно чистого продукту, що використовується для утеплення споруд і який взимку прекрасно зберігає тепло, а влітку – прохолоду. Він вважає, що така технологія утеплення осель є перспективною. Очерет - екологічно чистий продукт, який не засмічує довкілля і довго служить. Зимою пан Василь заготовляє матеріал, а в інші пори року - виконує замовлення покупців. Мистецтво створення плит він опановував майже п’ять років: і під час закордонних вояжів, і самостійно через інтернет-ресурси.  А в мріях чоловіка – досконало вивчити технологію виготовлення сендвіч-панелей, очеретом перекрити дах власного будинку, а ще – жити разом з сім’єю, бачити, як зростають діточки, брати участь у їхньому вихованні, трудитися й чесною працею заробляти на прожиття тут, на рідній землі.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 пілотнийпроект Рукадопомоги підприємець очеретніплити утепленнядомів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі