У "Леоні" знову скачок з виплатами до бюджету Стрийщини

У "Леоні" знову скачок з виплатами до бюджету Стрийщини

Вчора, у Стрийській РДА відбулась чергова щотижнева оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, установ та організацій району за участю першого заступника голови РДА Любомира Кащука та керівника апарату Юрія Вільшинського під керівництвом Василя Зубрицького.

Під час наради обговорено ряд важливих питань - завершення у селах Стрийського району мікропроектів, реорганізацію Стрийської районної лікарні, проведення нормативно-грошової оцінки земель, підготовки до чергової сесії Стрийської районної ради.

Та назріло ще одне важливе питання, коли керівник фінуправління Наталія Меленик повідомила присутнім на нараді про дохід бюджету, де зазначила, що зараз спостерігається значний спад сплати податку з фізичних осіб по концерну "Леоні". Це суттєво замітно, оскільки "Леоні" є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством Стрийщини.

У зв’язку із вищевказаною ситуацією, керівник РДА звернувся до розпорядників бюджетних коштів суворо економити видатки. Керівники структурних підрозділів представили інформацію про роботу у підпорядкованих їм секторах, відділах та управліннях. За підсумками наради було дано відповідні доручення та встановлено чіткі терміни їх виконання.

Нагадаємо, на "Леоні" фіксували нерівномірну динаміку сплати податків з доходів фізичних осіб.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 апаратнанарада бюджетСтрийщини податкизЛеоні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі