Вереснева зустріч бібліотекарів Стрийщини

Вереснева зустріч бібліотекарів Стрийщини

У Стрийській ЦРБ пройшла вереснева зустріч бібліотекарів Стрийського району, на якій вони спілкувались, ділились успіхами, адже бібліотека є острівцем спілкування , просвіти, читацького дозвілля, національного гарту.

На нараді обговорили такі питання: 

аналіз результатів вивчення ведення облікової документації;

стан ведення обліку бібліотечних фондів згідно УДК; 

підготовка до участі в бібліотечному форумі «Бібліотека – творимо свободу»;

 участь у бібліотечній ярмарці «Краєзнавча робота в бібліотеках Стрийщини» (Львівська обласна універсальна наукова бібліотека). 

Також взяли до уваги реалізацію Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України», про оголошення з 2018 року десятиліття української мови.

На нараді також обговорили питання про завершення відпочинкового проекту «Літо в бібліотеці», а також господарські питання щодо підготовки бібліотек до роботи в осінньо-зимовий період. Завершили нараду обміном досвіду роботи та ознайомленням з програмою виїзного семінару, що відбудеться на базі бібліотеки с. Завадів.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 зустрічбібліотекарів СтрийськаЦРБ книги освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі