Президент хоче припинити дію договору про дружбу і співробітництво з Росією

Президент хоче припинити дію договору про дружбу і співробітництво з Росією

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Петро Порошенко планує найближчим часом скликати засідання Ради національної безпеки і оборони, щоб до 30 вересня повідомити Росії про припинення дії договору про дружбу і співробітництво.

«Сьогодні це є виключно компетенція Президента України. Я планую найближчим часом з цього приводу, після внесення пропозицій МЗС, провести засідання РНБО і в термін до 30 вересня спрямувати за своїм підписом повідомлення РФ про непродовження дії зазначеної угоди», - повідомив Глава держави під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій та груп.

Президент зазначив, що угоду розірвати складно, так як це непроста і довга процедура,  але вона припиняє свою дію у зв'язку з непродовженням.

Порошенко повідомив, що для цього не потрібно голосування Парламенту.

«Але безумовно, я би хотів провести з цього приводу відповідні консультації, щоб врахувати позицію і думку Парламенту та рівень підготовки відповідного рішення РНБО», - зазначив Петро Порошенко.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Президент ПетроПорошенко засіданняРадиНБО співробітництво Росія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі