На Львівщині відбудеться фестиваль меду

На Львівщині відбудеться фестиваль меду

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

На Турківщині у с. Розлуч 8 вересня пройде районний фестиваль меду. На ньому свої вміння покажуть сировари, народні умільці, травники, гіди, власники агроосель, агроколекціонери.

Метою даного заходу є привернути увагу до Бойківщини, надати популярність природних і творчих здобудків, доносити інформацію про Турківщину гостям і туристам.

Організатори фестивалю запрошують долучитись до святкування і у відпочинку у перлині Львівщини, курортному селі Розлуч недалеко від витоку Дністра, в долині річки Розлучанки. 

Окрім самого заходу, є можливість побачити ще мальовничу місцевість, цілющі джерела, почути і побачити насичену концертну програму з пісень, танців, музики, розваг, виставки-продажі цілющих трав, чаїв, продуктів бджільництва, унікальних напоїв, бальзамів молодості, продуктів, м’ясних виробів, різних видів сирів, виготовлених по Швейцарській технології з екологічно чистої продукції, бездріжджовий хліб, різні йогурти домашнього виробництва, сучасні страви бойківської кухні, різноманітні випічки.

Гості фестивалю зможуть придбати турківські сувеніри – картини, різьбу по дереву, вишиванки, писанки, цікаву літературу Турківських і Бойківських письменників, істориків, поетів, диски з піснями з гірського краю.

На Львівщині відбудеться фестиваль меду, фото-1
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 фестивальмеду Турківщина Розлуч 8вересня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі