Львівщина - одна з лідерів по наповненню Держбюджету

Львівщина - одна з лідерів по наповненню Держбюджету

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Львівська область виконала план надходження податків і платежів до загального фонду бюджету на 105,3%. Тобно понадпланово надійшло 437 млн грн. Виконано всі основні податки та платежі.

Що стосується виконання плану по обласному бюджету, то наджодження за вісім місяців становить 102,7%, понадпланово надійшло 36 млн грн. Окрім того, виконання річних планових показників на 1 вересня становить по області 68 відсотків (торік у січні-серпні надійшло 63% від річних поступлень). По обласному бюджету рівень виконання річного плану (66,5 %) перевищує минулорічну динаміку на 2,6 відсоткового пункта.

Порівняно з січнем-серпнем 2017 року надходження до бюджету області зросли на 26% (1,8 млрд грн). За цим показником Львівщина – на трьому місці серед регіонів України.

Державний бюджет Львівщина за поповнила податками і платежами на 19,7 млрд гривень. Це на 27% (4,2 млрд грн) більше, ніж за відповідний період торік. 

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 економіка бюджетЛьвівщини загальнийфонд Державний фонд,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі