У Дулібах шукають відповідальних за неналежний стан водопостачання будинку

У Дулібах шукають відповідальних за неналежний стан водопостачання будинку

Сьогодні Любомир Кащук (перший замголови Стрийської РДА) провів нараду з головою сільської ради с. Дуліби і керівництвом ПП "Комунальник" щодо забезпечення якісного водопостачання жителів багатоквартирного будинку, який знаходиться на балансі Дулібської сільської ради.

Учасники наради обговорили стан утримання водопровідної мережі, забезпечення нормального тиску води та про можливість передачі мережі на баланс "Стрийводоканалу". Проводячи підсумки наради Любомир Кащук зауважив, що відповідальність за стан будинку несуть, як орган місцевого самоврядування, комунальники, так і самі його співвласники. 

Він рекомендував сільському голові розробити план заходів з усунення проблем пов’язаних з водопостачанням та водовідведенням багатоквартирного будинку, а також довести до відома співвласників їхні права та обов’язки щодо забезпечення належного стану будинку.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 нарада водопостачання Дуліби ЛюбомирКащук планзаходів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі