Послуги наближують до жителів Стрийщини

Послуги наближують до жителів Стрийщини

Одним із важливих заходів, направлених на покращення організації роботи щодо підвищення ефективності і якості обслуговування жителів є наближення надання послуг органами Пенсійного фонду до місць проживання громадян,тобто виїздні зустрічі в ОТГ і агентські пункти.

Вчора, 6 вересня, керівник  Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління ПФУ у Львівській області Богдана Семків провела прийом громадян в селищі Дашава.

Під час прийому громадян проінформовано про сервіси Пенсійного фонду, зокрема про СМС – інформування, та переваги отримання інформації, зареєструвавшись на ВЕБ – порталі Пенсійного Фонду України.

Вже з 6 вересня, жителі Дашавської селищної ради зможуть скористатися послугами фахівця фонду у зручному для нього місці, прийом громадян буде щочетверга з 9.30 до 13.00 у приміщенні селищної ради.

Для довідки: у Дашавську селищну раду входять ще 3 села: Олексичі, Гайдучина і Щасливе. На території цих сіл проживає 1262 пенсіонери.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 послуги Пенсійнийфонд Дашава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі