МОН закликає не здавати гроші на меблі першачкам

МОН закликає не здавати гроші на меблі першачкам

Лілія Гриневич (Міністр освіти та науки ) закликала батьків не здавати гроші на меблі для першокласників, а перевіряти місцеву владу, чому вони не закупили обладнання.

Про це вона повідомляє сайт Нова Українська школа.

До прикладу, на інтерв’ю з Лілією Гриневич,  редакторка "Радіо Свобода" розповіла історію, про те, що дитина її знайомого пішла у школу №12 в Ірпіні (Київська область), а заклад не готовий до навчання – “парти старі, підручників немає, на туалетний папір, охорону, принтер і навіть на стіл вчителеві треба віддати гроші”.

“По-перше, в жодному разі не можна погоджуватись віддавати гроші на меблі чи на якесь обладнання для початкової школи. Тому що жодна копійка грошей на новий освітній простір не може бути використана інакше, як тільки на це. Якщо в Ірпіні органи місцевого самоврядування не зуміли вчасно провести тендери і здійснити закупівлі – це їхня вина і виборці повинні на це подивитися. Буває інша причина, недобросовісна конкуренція – місцева влада провела тендер вчасно, але інші фірми подали скарги і заблокували торги”, – зазначила Гриневич.

Вона додала, що у подібних ситуаціях потрібно розбиратись, надіславши запит у місцеве управління освіти.

Читайте також: Львівщина отримала майже 9 млн грн на "Нову українську школу"

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта побори в школі 1клас ЛіліяГриневич новаукраїнськашкола
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі