С/г підприємства і підприємці Львівщини отримали чергову допомогу

С/г підприємства і підприємці Львівщини отримали чергову допомогу

Про це повідомляє прес- служба Львівської ОДА.

У поточному році на підтримку аграріїв Львівської області з обласного бюджету виділено 19, 6 млн грн, це одна з найбільших фінансових підтримок серед регіонів України.

29 серпня 2018 року було проведено чергове засідання конкурсної комісії на виконання заходів обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

 Фермери продемонстрували бізнес-план розвитку своїх господарств за напрямами ягідництво, садівництво, овочівництво, молочне скотарство та вівчарство. За результатами засідання чотирьом суб’єктам господарювання надали фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на загальну суму 1,7 млн.грн.

У 2018 році пільговими кредитами скористались 18 фермерів. За кредитні кошти придбано обладнання для доїння кіз, 6 тракторів,гноєтранспортер, часникову саджалку, зерновоз, саджанці винограду, малини та лохини, племінне поголів’я свиней та корів, встановлено 2 системи крапельного зрошення, посаджено 4 га малини та 4 га суниці садової, створено 20 нових робочих місць.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 аграрії пільговікредити розвитокс/г
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі