У Добрянах провели урок "Розкажемо Європі про себе"

У Добрянах провели урок "Розкажемо Європі про себе"

Про це повідомляє відділ освіти Стрийської райдержадміністрації.

Новий навчальний рік розпочався, і школярі вже поринули у навчання. У Добрянській СЗОШ І-ІІ ст. вчитель української мови та літератури Соколик Л.В. та класний керівник  5 класу Киринчук Г.В провели перший пізнавальний відеоурок "Розкажемо Європі про себе". На ньому були присутні учні, батьки і директор школи Бєган О.В.

 Любов Василівна розпочала урок словами: «Україна – серце Європи»... Цей вислів знає кожен, та не кожен замислюється, що він означає. Що мається на увазі: чи то географічне розташування нашої держави, чи то популярність її серед європейських народів, чи то національний характер пересічного українця? Насамперед наша Вітчизна є європейською країною не тому, що її територія – центр Європи, а тому, що українці здавна сповідують ті принципи свободи й незалежності, які притаманні багатьом народам інших держав. Варто згадати лише окремі події історії, щоб переконатися в цьому.»

 Продовжила урок Галина Володимирівна, яка продемонструвала глядачам цікаву презентацію «Дивовижна Україна», де було представлено найкрасивіші ландшафти та замки нашої держави. Урок складався із 4 станцій: «Українські свята», «Ця постать в історії», «Пісенна», «Україна статистична», «Перекладач». 

Діти і батьки з радістю брали участь у веселих конкурсах, продемонструвавши свої знання історії України та її пісенної спадщини. І на завершення уроку переглянули відеоролик "Коли закінчиться війна?", щоб навіть у святкові дні не забували про наших мужніх захисників, завдяки яким маємо мирне небо над головою. Підсумовуючи урок, Любов Василівна сказала, що утвердження свободи слова, вільний розвиток демократії в Україні доводять: ми – європейці. Та не треба думати, що ми забули шевченківське "...свого не цурайтесь". Українці, будучи європейською нацією, завжди пам'ятатимуть про свої національні ідеали.

Нагадаємо, у Райлові відкрили спортмайданчик з тренажерами.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 освіта патріотизм Європа-цеми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі