На Стрийщині провели профілактику правопорушень серед неповнолітніх

На Стрийщині провели профілактику правопорушень серед неповнолітніх

Про це повідомляє Стрийська міська рада.

На обліку у службі у справах дітей знаходяться діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, за скоєння злочинів, за які присуджено примусові заходи виховного характеру та іспитовий термін.

Бажання самореалізації наштовхує молодь на конфлікти, та різного роду правопорушення, тому важливим завданням для батьків, вчителів, ювенальної превенції, служби у справах дітей вберегти підлітків від неправильних вчинків і необдуманих дій.

Службою у справах дітей виконкому Стрийської міськради спільно з працівниками Стрийського міськрайонного відділу з питань пробації філії Центру пробації у Львівській області 4 вересня 2018р. провели профілактичну розмову з неповнолітніми, яких засудили до покарання, за вчинення кримінального правопорушення не пов’язаного з позбавленням волі та перебувають на обліку в службі у справах дітей, як діти, які опинилась у складних життєвих обставинах (конфлікт із законом).

Нагадаємо, в Україні підвищено мінімальний розмір аліментів.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 неповнолітні правопорушення профілактика розмови
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі