У Львові відбудеться обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання»

У Львові відбудеться обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання»

Про це повідомляє Стрийська РДА.

13 вересня у ЛНУ ім. Івана Франка (м. Львів, вул. Університетська, 1 актова зала) проведуть Львівський регіональний форум сім’ї «Українська сім’я: виклики та завдання».

Завданням Форуму є об'єднати зусилля представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, зокрема молодіжних, церков та релігійних організацій, закладів освіти та охорони здоров’я задля популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики.

На Форум та безпосередню участь у ньому запросили представників Уряду, керівництво області, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, Церков і релігійних організацій з усіх куточків Львівщини.

Програма заходу передбачає доповіді провідних спеціалістів та дискусії у тематичних секціях.

У Львові відбудеться обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання», фото-1 У Львові відбудеться обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання», фото-2 У Львові відбудеться обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання», фото-3
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 форумсім’ї 13вересня програма захід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі