В Угерській школі традиційно провели Олімпійський тиждень

В Угерській школі традиційно провели Олімпійський тиждень

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Вже не вперше в  Угерській СЗОШ І–ІІІ ступенів проводять Олімпійський тиждень на початку вересня, ціллю якого є виховання учнів без дискримінації за расовими, національними, політичними і економічними ознаками (гуманістичні цінності Олімпійського руху), сформувати учням культуру здорового способу життя, залучити до активних занять фізкультурою і спортом.

 На відкритті Олімпійського тижня були запрошені голова сільради Снігур Р. і колишній учень школи, учасник бойових дій на Сході - Гнятюк І.

На протязі тижня  на уроках іноземної мови учні розповідали про столиці країн, в яких проходили Ігри, вчителі історії та географії допомагали учням знайти на карті країни, у яких проходили Олімпійські ігри, визначали їх географічне розташування. Учитель образотворчого мистецтва організував виставку малюнків на спортивну тему. У 8 класі проведено інтегрований урок з геометрії та зарубіжної літератури. Упродовж тижня на уроках української мови у 5-11 класах були проведені диктанти на олімпійську тематику. Також провели змагання з футболу, волейболу. Переможці та призери нагороджені дипломами.

В Угерській школі традиційно провели Олімпійський тиждень, фото-1

Нагадаємо, у Райлові відкрили спортмайданчик з тренажерами.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Угерсько Олімпійськіігри Олімпійськийтиждень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі