На "Укрзалізницю" чекає велика реформа

 На "Укрзалізницю" чекає велика реформа

Про це повідомив на спільному брифінгу з головою Представництва ЄС в Україні Х'югом Мінгареллі міністр інфраструктури Володимир Омелян. 

Міністр запевнив, що ліквідує монополію у галузі залізничних перевезень. Реформа залізничного транспорту передбачає реформу "Укрзалізниці", відокремлення діяльності з управління інфраструктурою вантажних та пасажирських перевезень, а також низку інших заходів. 

"Заходи з реформування залізничної галузі в рамках транспортної стратегії до 2030 року передбачають утворення Державної служби залізничного транспорту України, реформу "Укрзалізниці", організаційне та фінансове розділення діяльності з управління інфраструктурою вантажних та пасажирських перевезень", — сказав Омелян. 

Крім того, за його словами, передбачається, ліквідація монополізму у секторі залізничних перевезень, стимулювання залізничних операторів, в тому числі за іноземної участі.

 "Ми всі бачимо, в якому стані знаходить залізниця і всі розуміємо, що новий закон вкрай необхідно прийняти цього року", — додав міністр інфраструктури.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Укрзалізниця реформа зміни Омелян
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі