Представників соціальних служб Львівщини запросили на семінар до Італії

Представників соціальних служб Львівщини запросили на семінар до Італії

З 25 до 31 жовтня у Мілані (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді».

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Основним завданням семінару є ознайомити присутніх з европейськими програмами превентивного спрямування, а також із функціонуванням суб’єктів профілактичної діяльності в країнах європейського простору; актуалізація необхідності розробки та запровадження нових форм та вдосконалення існуючих превентивних заходів серед молоді в Україні.

Для участі у семінарі запрошуються представники центрів соцслужб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спецільних установ для дітей, національної поліції, закладів системи освіти і охорони здоров’я, які забезпечують превентивну діяльність серед молоді, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією звертайтеся до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80, 093-273-11-26.

Нагадаємо, у Львові відбудеться обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання».

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 семінар Мілан соцслужби Стрийський район
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі