У Конюхові і Долішньому побудують модульні амбулаторії

У Конюхові і Долішньому побудують модульні амбулаторії

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Згідно з реалізацією медреформи, держава хоче наблизити первинну медичну допомогу до людей, організувавши мережу модульних амбулаторій. Це медзаклади нового типу, в якому працюватимуть практикуючі сімейні лікарі , а не фельдшери.

У рамках реалізації державної Програми медичної реформи на Стрийщині зведуть за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів три модульні амбулаторії – у селах Долішнє, Верчани та Конюхів.

Вчора, 11 вересня керівник Стрийської РДА Василь Зубрицький провів нараду щодо будівництва амбулаторій у селах Долішнє та Верчани за участю заступника голови РДА з гуманітарних питань Оксани Мелень, головного лікаря Стрийської ЦРЛ Михайла Василишина та голів Долішненської і Підгірцівської сільських рад Богдана Гнатіва та Мар’яна Берника. Голови сільських рад доповіли про стан проведених підготовчих робіт, зокрема з присвоєння кадастрового номера земельної ділянки, затвердження технічних умов на енергопостачання та ін. Головний лікар Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин поінформував про медичні завдання стосовно будівництва даних амбулаторій. За підсумками наради голова райдержадміністрації Василь Зубрицький дав відповідні доручення та взяв на контроль їх виконання.

Нагадаємо, у Верчанах збудують амбулаторію.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 амбулаторії медична реформа Верчани Долішнє Конюхів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі