У школах Стрийщини проводять Місячник "Увага! Діти на дорозі"

У школах Стрийщини проводять Місячник "Увага! Діти на дорозі"

Про це повідомляє відділ освіти Стрийської РДА.

10 вересня у рамках Місячника правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі» учні П’ятничанського НВК І-ІІ ст. провели тематичну лінійку «Безпечна дорога до школи». Діти, беручи участь у повчальному виступі, намагалися донести до оточуючих, наскільки життєво важливо виконувати вимоги ПДР і обов’язково навчати дітей дотримуватися безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Мета заходу – нагадати всім учасникам дорожнього руху, що Правила дорожнього руху – це закон життя. До проведення акції учніі разом з вчителями готувалися завчасно, приготувавши малюнки та пам’ятки на тему дорожньої безпеки. Захід став можливий завдяки зусиллям учнів початкових класів, ідейному натхненникові та організатору Галині Стриганин. Також на лінійці було проведено бліц-опитування “Чи знаєш ти правила дорожнього руху?” Учням демонструвалися дорожні знаки, а вони відповідали, що ті означають…

Також у рамках Місячника та з метою перевірки, поновлення і закріплення знань ПДР на вулицях, формування вмінь користуватися своїми знаннями на практиці у повсякденному житті, вихованні моральних якостей та культури поведінки на вулиці і у НВК «"Любинцівський ЗНЗ I-III ст. – ДНЗ" проведено виховну годину "Проінформований – значить захищений!".

Учні початкових класів повторили правила вуличного руху, відпрацювали навики посадки висадки в автобус, розгадали загадки.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 Місячник ПДР діти школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі