Безробітних людей з інвалідністю ознайомили з умовами комплексної реабілітації

Безробітних людей з інвалідністю ознайомили з умовами комплексної реабілітації

11 вересня у Стрийському міськрайонному центрі зайнятості провели вебінар із держреабілітаційною установою «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».

Метою вебінару є повідомлення безробітних з інвалідністю про можливість проходження професійної та інших видів реабілітації в умовах Центру.

Вебінар відкрив замдиректора з навчально-виховної роботи Володимир Аніщенко, який ознайомив безробітних з перевагами навчання у центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. У процесі вебінару безробітні ознайомились з професіями, які можна здобути в Центрі:

 бджоляра, ремонтника взуття, вишивальника, манікюрника, обліковця з реєстрації бухгалтерських даних, оператора комп’ютерного набору, перукаря, секретаря керівника, слюсара з ремонту автомобілів, швачки.  Учасники заходу ознайомились з матеріально-технічною базою Центру, умовами соціальної, психологічної та медичної реабілітації. На завершення безробітні обговорили отриману інформацію з представниками Центру, отримавши вичерпні відповіді на усі запитання.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 вебінар безробітніособи інвалідність Стрийський район
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі