Карета Стрийської швидкої впала в гірський потік

Карета Стрийської швидкої впала в гірський потік

У Івано-Франківській області, біля с. Козаківка з містка у гірський потік впала машина "Швидкої допомоги" з  номерним знаком – ВС2134ЕХ, яка належить пункту екстреної медичної допомоги у Стрию.

Про це повідомляє Zik.ua.

Був очевидець, місцевий житель, який сказав ,що водій і лікар сильно не постраждали.

«Опісля того, як з місця аварії поїхала поліція, довідався від водія швидкої допомоги, що причиною аварії стали і погана дорога, і велосипедист, який вигулькнув на мості. Шофер мені розповів, що працює в Стрию Львівської області. А їхав разом з лікарем на Скелі Довбуша, де зараз знімають художній фільм. «Швидку» та лікаря замовили кінематографісти. Через те, що на вкрай розбитій дорозі вказівника до Скель Довбуша немає, то водій проґавив правий поворот і заїхав аж під Козаківку. Там розвернувся, але на містку перед автівкою вигулькнув роверист. Через те карета швидкої допомоги злетіла з моста в гірський потік. На думку водія, автівка ремонту не підлягає. Та як її звідти витягнути – ніхто порадити не може», – розповів журналістові очевидець ДТП на дорозі, що веде до прикарпатських Скель Довбуша.

Нагадаємо, що туристи з Львівщини нарікають на погану дорогу та відсутність дорожніх знаків до прикарпатських Скель Довбуша.

Читайте також: стриянин пострадав внаслідок ДТП.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ДТП Прикарпаття швидка потік гори Скелідовбуша
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі