Стан виконання мікропроектів на Стрийщині

Стан виконання мікропроектів на Стрийщині

У цьому році у Стрийському районі реалізовують 34 мікропроекти розвитку : у галузі освіти,  культури, охорони здоров’я, по вуличному освітленні населених пунктів. На даний момент на 28 проектах роботу закінчено, на решту 6 - на стадії завершення.

Вчора, 12 вересня, очільник Стрийщини Василь Зубрицький провів нараду щодо стану робіт на об’єктах мікропроектів, які на стадії завершення, за участю голів сільських рад, представників підрядних організацій, що виконують будівельні роботи, та управління економічного розвитку райдержадміністрації.

Відбулася детальна предметна розмова щодо кожного об'єкта та виду робіт, зокрема проаналізовано хід робіт по капітальному ремонту фасаду Народного дому та волейбольної площадки в селі Стриганці, Народного дому у Лисовичах, реконструкції музею-садиби Степана Бандери у Волі Задеревацькій. Підсумовуючи нараду голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив, що кожний мікропроект повинен відповідати поставленим вимогам та бути завершеним у чітко зазначені терміни.

Стан виконання мікропроектів на Стрийщині, фото-1 Стан виконання мікропроектів на Стрийщині, фото-2 Стан виконання мікропроектів на Стрийщині, фото-3
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 мікропроекти Стрийщина нарада Стрийський район
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі