На Львівщині розпочався V-й Міжнародний Екологічний Форум «Вода та Енергія»

На Львівщині розпочався V-й Міжнародний Екологічний Форум «Вода та Енергія»

Про це повідомляє Стрийська РДА.

Сьогодні у Львові стартував форум "Вода та Енергія", на який прибули українські і закордонні експерти, які розглядатимуть питання  реформ в екологічному законодавстві, європейського досвіду реорганізації ринку комунальних послуг, інвестицій в проекти модернізації інфраструктури, використання відходів як вторинної сировини, енергоощадних та екологічних проектів в Україні.

Головні теми цьогорічного форуму: чиста вода, модернізація очисних споруд, зменшення втрат води, переробка побутових відходів, концепція «зеленого міста».

«Дуже знаково та важливо для нас, що майданчиком для подібної події обрали саме Львівщину. Велике значення має бачення проблематики в контексті тих вимог, що ставить перед нами цивілізований світ. Усі в Україні свідомі того, що в цій сфері нам багато чого треба зробити. На цьому шляху ми мусимо перейняти досвід наших партнерів із інших країн та зробити усе, щоб скерувати державну політику в екологічній сфері у конструктивне русло», - наголосив під час відкриття форуму голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У межах форуму триватиме виставка інноваційних технологій «Water Pro», у якій залучені підприємства та компанії-виробники європейського обладнання та технологій для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів з Німеччини, Данії, Норвегії, Литви, Словенії, Італії, Чехії, Польщі.

Читайте також: Біля річки Стрий будують підпірну стінку дороги Берегеня-Мохнате

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 екологічнийфорум ВодатаЕнергія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі