У школах Стрия провели "Урок з поліцейським"

У школах Стрия провели "Урок з поліцейським"

Про це інформує старший інспектор СМ Стрийського ВП ГУНП у Львівській області.

У стрийській школі №1 у 6 класі відбувся не звичайний урок - з поліцейським. Інспектори ювенальної превенції Стрийського відділу поліції Лілія Дячишин та Юлія Огородник зустрілись з учнями, щоб нагадати, як поводитись на дорозі, як уникнути небезпеки у мережі Інтернет та на вулиці. Поліцейські обговорили з дітьми таке явище, як булінг, зауваживши, що цькування іншого несе за собою відповідальність.

Урок з поліцейським провели також і у школі №8 . Під час зустрічі з семикласниками поліцейські розповіли їм про відповідальність неповнолітніх за вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень, про таке явище, як булінг, та нагадали про правила безпечної поведінки на дорозі.

Працівники ювенальної превенції Стрийського відділу поліції зустрілися з батьківським колективом одного з навчальних класів стрийської школи №4 . Мову вели про попередження насильства в сім"ї, про булінг та відповідальність батьків за ухилення від виконання обов"язків по вихованню своїх дітей. Поліцейські закликали батьків більше уваги приділяти своїм дітям .

У школах Стрия провели "Урок з поліцейським" , фото-1 У школах Стрия провели "Урок з поліцейським" , фото-2 У школах Стрия провели "Урок з поліцейським" , фото-3

Нагадаємо, у школі Любинців провели веселі старти.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 школистрия урок поліцейські булінг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі