Стрияни обурені вандалізмом каплички у центрі міста

Стрияни обурені вандалізмом каплички у центрі міста

"Що за нафіг!?! Кажуть, вночі розбирали капличку. Центр міста, Зелена -Шевченка" - написав стрийський громадський активіст на сторінці однієї з стрийських груп у Facebook .

Місцеві жителі, які ходили до цієї каплички обурені тим, що розібрали посвячену капличку... вночі.

За словами очевидців до 8 ранку все зруйнували, винесли хоругви, образи. Люди котрі не знали що коїться, - викликали на місце події поліцію, аргументувавши, що капличка та все майно у ній - за людські кошти, тому вони її захищають.

Капличка належить Стрийській Єпархії, стрияни "незадоволені" діями владики Тараса  ( Тарас Сеньків -єпископ Української греко-католицької церкви, єпарх Стрийської єпархії УГКЦ), котрий за словами очевидців " дав дозвіл розібрати капличку якомусь священнику з Нового Роздолу, він з найнятими людьми вдосвіта почав демонтаж".

Як виявилось, капличку переносять в інший деканат, де формується нова парафія. А в парку будується храм. Капличку вирішили використовувати за призначенням та передали для молитви молодій парафії у Роздільському деканаті.

Речі з каплиці доводилось забирати вночі, так як вдень це неможливо було б зробити, тому що місцеві мешканці цього просто б не допустили.

Під дописом громадського активіста розгорілись справжні словесні баталії, віряни, котрі ходили до каплички не можуть змиритись з "вандалізмом", який там відбувся, та навіть запропонували варіант, що можна було зібрати по церквах кошти на нову капличку у Роздільський деканат, а не нищити вже сформовану, та "скільки там тепер вартий той б/у матеріал"...

Стрияни обурені вандалізмом каплички у центрі міста, фото-1 Стрияни обурені вандалізмом каплички у центрі міста, фото-2 Стрияни обурені вандалізмом каплички у центрі міста, фото-3
245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 капличка вандалізм перенесення,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі