Учасники ООС (АТО) самі можуть обирати місце лікування

Учасники ООС (АТО) самі можуть обирати місце лікування

На Львівщині реалізується державна програми "Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції".

Як повідомляє департамент соціального захисту населення Львівської ОДА, учасники ООС (АТО) та постраждалі учасники Революції Гідності мають право самостійно обирати заклади, у яких можна скористатися послугами санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації або вдосконалити свої професійні навички та вміння шляхом професійного навчання. Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення у режимі "сьогодні" доручили підвищити рівень забезпечення путівками для проходження санаторно-курортного лікування та активізувати роботу з проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції.

Нагадаємо, на Стрийщині вшанували жертв примусового виселення українців під час операції "Вісла".

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 учасникиАТО ООС пільги оздоровлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі