Завтра стартує 25-й Book Forum -наймасштабніша літературна подія

Завтра стартує 25-й Book Forum -наймасштабніша літературна подія

19-23 вересня відбудеться ювілейний 25-й Book Forum у Львові – найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи. Загалом очікують участь приблизно 250 видавництв з усіх областей України.

У Оперному театрі 19 вересня о 13:00 годині відбудеться офіційне відкриття заходу, а також мистецька частина  - проект «ЕtnoЕволюція».

Також в Оперному театрі о 19:00 годині 19 вересня відбудеться літературний вечір за участю відомих письменників, серед яких Енн Епплбом – американський історик, письменниця і журналістка, редактор «The Economist» і член видавничої ради «The Washington Post», авторка книги про Голодомор – “Червоний голод”, Марсі Шор – американський історик, викладачка Єльського університету (США), дослідниця історії Східної Європи, авторка книги про революцію на Майдані – «Українська ніч. Інтимна історія революції», Ігор Померанцев – письменник, поет, правозахисник, радянський дисидент.

"Book Forum – це знакова подія для України та Європи. Організатори очікують прибуття лише авторів з 25 країн світу, тому для гостей ми приготували два фантастичних мистецько-літературних проекти. Вважаємо, що кожен, хто дотичний до розвитку книги: чи письменник, чи видавець, чи пересічний читач, повинен пірнути в атмосферу читання" – додала Мирослава Туркало, директор департаменту культури Львівської ОДА.

Нагадаємо, у стрийському музеї "Верховина" відкрили художню виставку (Фото).

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 25книжкофийфорум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі