Василь Зубрицький зустрівся з громадою Стрілкова

Василь Зубрицький зустрівся з громадою Стрілкова

Вчора,18 вересня, у межах робочих зустрічей з громадськістю району голова Стрийської РДА Василь Зубрицький провів зустріч з громадою села Стрілків.

На зустрічі були присутні голова сільради Петро Столярський, керівник апарату РДА Юрій Вільшинський і керівник окремих підрозділів і служб району.

З жителями села активно обговорювали питання, що стосуються реформ у державі, соціально- економічного та культурного розвитку району, а також проблемні питання Стрілкова та його мешканців.

Зокрема йшлося про впровадження медичної реформи у закладах охорони здоров’я Стрийщини, підписання декларацій з лікарями, про урядову програму «Доступні ліки», про покращення матеріально-технічної бази шкіл району у рамках втілення «Нової української школи», організацію індивідуального навчання та забезпечення підвозу учнів автобусами «Школярик», про культурне життя району та резерви, завдяки яким можна оживити його у Стрілківській громаді, про призначення пенсій згідно нового законодавства та переваги легального працевлаштування, про зміни у механізмі призначення житлових субсидій та урядову програму «Пакунок малюка», про ідентифікацію ВРХ, забезпечення правопорядку, попередження виникненню пожеж та дотримання правил техніки безпеки під час опалювального сезону. Про ці та інші питання вели мову з мешканцями села головний лікар Стрийської ЦРЛ Михайло Василишин, начальники відділу освіти Микола Пищик, відділу культури Людмила Курилишин, Стрийського управління Пенсійного фонду Богдана Семків, управління соціального захисту населення Леся Буцерко, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Микола Лешко, старший дільничний офіцер поліції Сергій Гайовський та  інспектор 8-ої пожежно-рятувальної частини Стрийського ГУ Держслужби з НС у Львівській області Андрій Солонинка.              .

Піднімаючи тему освітньої галузі, голова райдержадміністрації Василь Зубрицький зазначив, що перед ним, як керівником району, уже два роки стоїть дилема розвитку освіти у Стрілкові. Суть проблеми у наповнюваності класів. Сьогодні, коли кожна копійка на рахунку, прийшов час думати громаді, як правильно направити кошти. Він звернув увагу сільського голови, адміністрації навчального закладу та громади Стрілкова на цю проблему, запропонував разом шукати шляхи її вирішення. В іншому випадку, наступного року прийдеться робити певні рішучі кроки. Також була пропозиція брати участь у конкурсах мікропроектів з метою покращення матеріальної бази навчального закладу.

Під час зустрічі з громадою Стрілкова голова райдержадміністрації не міг не порушити питання про прикрий випадок, який стався нещодавно у селі, коли троє місцевих молодиків побили місцевого священика. «Це ганебно і неприпустимо, - зауважив Василь Зубрицький.- Мораль і духовні цінності мають бути у кожного на першому плані, інакше можна втратити власну гідність. Треба повертатися до тих духовних джерел, з яких черпало науку наше старше покоління».

Мешканці села, активно спілкуючись з керівництвом району, задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді фахівців, зокрема щодо пільгової пенсії педагогічних працівників, пільгового перевезення пасажирів та тарифів на проїзд у приміському транспорті, відшкодування коштів за утримання молодняка ВРХ та ін.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 робочазустріч ВасильЗубрицький Стрілків питаннягромади
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі