Блаженніший Святослав презентував свою першу книгу на 25 BookForum

Блаженніший Святослав презентував свою першу книгу на 25 BookForum

Вчора, 19 вересня,  в рамках проведення 25 BookForum Блаженніший Святослав Шевчук презентував свою першу книгу "Діалог лікує рани".

Про це інформує Львівська міська рада.

Як розповів Блаженніший, ідея щодо книги виникла минулоріч, під час 30-ої річниці  початку офіційного руху українсько-польського примирення.

 Це книга-інтерв’ю, в якій  предстоятель УГКЦ розповідає польському журналісту та редактору польського Католицького інформаційного агентства Кшиштофу Томасику про себе: навчання, життєвий шлях, про стосунки з Папою Римським, українсько-польські взаємини та місце України в Європі.

«Адресатом цієї книги є не ви, не українське середовище, бо я переконаний, що те, що написано в тій книзі, ви знаєте, вам про це не потрібно говорити і пояснювати. Ми мали на увазі пересічного поляка, десь такого студентського віку, яким сьогодні властиво нічого не знати про Україну, про нашу історію, зокрема про нашу церкву. Тому пан Кшиштоф ставив питання, часом дуже гострі і не зручні. Я ж намагався чесно на них відповідати», – розповідає глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав вважає, що люди живуть у світі монологів і не чують інших та не вміють вести діалоги, а ця книга покликана залучити ще й українців до «спілкування». У книзі також є свідчення про святого Івана Павла ІІ та Блаженнішого Любомира Гузара. Також виникла ідея написання ІІ тому книги, так як щоразу є інші питання, на котрі немає відповіді, а діалог потрібно продовжувати.

Довідково: Блаженніший Святослав (Шевчук)народився уСтриюЛьвівська область — Глава і Отець Української греко-католицької церкви; з 27 березня2011 року — Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви.

Фото ЛМР.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі