У Стрию відбулась Квіткова виставка-конкурс

У Стрию відбулась Квіткова виставка-конкурс

18 вересня у меморіальному комплексі «Борцям за волю України» провели виставку – конкурс «Квітковий вернісаж – 2018». Творчі роботи на міський конкурс представили учні усіх шкіл Стрия, а також вихованці гуртків СЮН. На виставці було 99 оригінальних композицій.

На відкритті квіткового свята були присутні учні та вчителі шкіл, методисти, начальник відділу освіти Матвіїв О.Я., гості, батьки. Зеновія Ханас заступник директора краєзнавчого музею "Верховина" ,привітала присутніх та із захопленням наголосила, що здивована чудовими дитячими роботами і відчуває себе як" у дивовижному квітковому саду". Методист СЮН Ліліана Опришко та директор СЮН Оксана Кирилів ознайомили з правилами проведення конкурсу, номінаціями і цьогорічною тематикою вернісажу. Вони також представили склад журі, до якого вперше входили професійні флористи-декоратори Валерія Дрозд та Христина Врубляк.

Одна номінація «Квіткового вернісажу» була присвячена 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського. 

Загалом цьогорічний конкурс пройшов за номінаціями:

флористика: листівки з міні букетом, квіти в коробках, композиції з польових квітів, еко-декор (картини), «Дари осені» (із використанням овочів, фруктів, насіння і т.п.);

тематичне аранжування (до 100 річчя від дня народження В.Сухомлинського): букети та композиції із живих квітів створені у європейському стилі, букети та композиції із живих квітів створені у східному стилі.

Журі конкурсу обрало переможців. 10 робіт буде відправлено на обласний етап конкурсу «Квітковий вернісаж – 2018» у місто Львів.

Нагадаємо: у Стрию відбудеться виставка "Стрийський осінній Вернісаж-2018".

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 виставкаквітів конкур обласнийконкурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі