У Стрию відкрили Інклюзивний Ресурсний Центр

У Стрию відкрили Інклюзивний Ресурсний Центр

7 вересня 2018 року відзначиться в історії міста, як День особливої уваги до особливих діток. Адже цього дня на базі Стрийської ЗОШ І ступеня відбулось відкриття 11 інклюзивно - ресурсного центру, завданям якого є допомога і діагностування дітей Стрия 2-18 років, які потребують особливої уваги .

Про це інформує Стрийська міська рада.

Зазначається, що влада міста допомогла фінансовою підтримкою під час проведення ремонту та облаштуванні приміщень.

Директор Депертаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій приїхала на відкриття, щоб підтримати інклюзивну освіту і діток з ООП, батьків та вчителів, які працюють з такими дітьми. 

Представники міської влади вітали з таким досягненням у місті, а також передали спонсорську фінансову підтримку новоствореному центру.

Директор ІРЦ Іванна Бегей подякувала усім за підтримку та допомогу, представила колектив інклюзивно-ресурсного центру... Під звуки святкових фанфар урочисто перерізали символічну стрічку, як уособлення, свого роду, народження нового світосприйняття і нового толерантного мислення у громаді та суспільстві.

Отець Андрій освятив ІРЦ, а потім всі присутні могли оглянути приміщення центру. Найближчим часом планується придбання обладнання, за виділені державні кошти - 251 000 грн. Але, це не одразу, так як потрібно проводити тендер на закупівлю, тому батьків попросили набратись трошки терпіння. І вже з 10 вересня Центр почав працювати у штатному режимі і надає увесь спектр необхідних корекційно - розвиткових послуг.

Нагадаємо: у Стрию збудують новий храм УКГЦ.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина Стрийськийрайон новиниСтрия2018 ІРЦСтрий відкриття особливідіти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі